Chwilówki w internecie bez formalności kłopotów czy też wychodzenia z domu

Euroloan. Co, gdzie, jak?

Firma Euroloan to pozabankowa instytucja finansowa udzielająca różnego rodzaju pożyczek. Wchodzi ona w skład grupy Euroloan Consumer Finance, która początkowo działała na rynkach skandynawskich. Od 2013 roku, z siedzibą w Warszawie operuję w całej Polsce. Trzy główne produkty finansowe, których sprzedażą zajmuje się Euroloan to pożyczka ekspresowa, szybka pożyczka oraz limit kredytowy. Na szczególną uwagę zasługuje ten ostatni. Mimo iż wciąż jest zwykłą pożyczką funkcjonuje na nieco innych zasadach.

Usługi finansowe

Usługi finansowe

Firma udziela nam limitu na koncie, z którego możemy korzystać, kiedy chcemy i w jakiej chcemy wysokości. Wypłacamy pieniądze na nasz rachunek bankowy tylko w momencie, gdy są nam one potrzebne. Jest to rozwiązanie, którego inne parabanki nie oferują i dzięki niemu Euroloan może przyciągnąć klientów. Należy zaznaczyć, że firma w odróżnieniu od innych podmiotów operujących na rynku, zawsze sprawdza naszą zdolność kredytową w BIK, KRD oraz BIG. W przypadku, gdy mamy negatywną historię kredytową istnieje szansa na dostanie pożyczki jednak jest ona niewielka i rozpatrywana indywidualnie. Pozostałe pożyczki proponowane przez firmę funkcjonują na zasadach znanych każdemu, kto korzystał z podobnych instytucji. Kwota maksymalna (tutaj 10000 złotych), dość krótki okres spłaty (od 3 do 24 miesięcy) i wysokie oprocentowanie.

Euroloan wyróżnia się ofertą limitu kredytowego. Ważne jest również doświadczenie firmy, która na wspomnianych rynkach skandynawskich (Finlandia, Szwecja) działa od 2007 roku. Limit kredytowy to bardzo ciekawa oferta jednak nie do końca wiadomo czy wystarczy by zdobyć polski rynek, który jest już dość mocno nasycony. Czas pokaże czy Euroloan stanie się poważnym graczem w polskiej branży pozabankowych usług finansowych.